Dodany: 2012-07-05 08:04:39

 

Sumak octowiecFlorystyka i hodowla roślin nie polega tylko na uprawianiu kwiatów, ale także drzew i krzewów. Szybko rosnącym krzewem jest sumak octowiec, który jest ulubieńcem personelu kwiaty szczecin. Naturalnie pochodzi z Ameryki Północnej, ale wszędzie gdzie jest słońce radzi sobie doskonale wyznaje pracownik kwiaty szczecin.

 

Dochodzi do 4-5 metrów wysokości, charakteryzuje się wielkimi liśćmi o dużej wielkości i pierzastej budowie, pojawiają się one sezonowo, ma grube gałęzie wyposażone w drobne włoski na jesieni kolor liści jest pomarańczowoczerwony.

 

Kwiaty są zbite w kępy zielonej barwy, na przełomie sierpnia i września pojawiają się pierwsze owoce. To bardzo duży krzew niektórzy mylą go z drzewem średniej wielkości. Uprawa sumaków przebiega według bardzo prostego schematu, wyjaśnia szef kwiaty szczecin, sadzimy go w nasłonecznionym miejscu, na przepuszczalnych glebach, jest zdolny do przetrwania suszy i nadmiaru wilgoci, radzi sobie z zanieczyszczonym powietrzem. Jest łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Sumak octowiec
Nick: