Dodany: 2012-07-05 08:12:55

 

Gwiazda betlejemska Wiele jest bardzo popularnych roślin, są takie które kojarzą nam się bardzo dobrze już po samej nazwie, jak gwiazda betlejemska, to ciekawy sposób na ozdobienie wystroju przed świętami Bożego Narodzenia.

 

W kwiaty szczecin hoduje się ją cały rok, a nie tylko sezonowo. Jako jedna z nielicznych roślin kwitnie w zimę. Najlepiej czuje się w temperaturze z obszaru od 18 do 21 stopni, najgroźniejsze dla niej są spadki poniżej 12 stopni traci wówczas liście. Zimno może pozbawić ją piękna w całej okazałości na każdym etapie musimy o tym pamiętać również podczas transportu podkreślają szefowie kwiaty szczecin. Najlepsze miejsca dla tej rośliny to oczywiście jasny, nasłoneczniony zakątek z pewną ilością wilgoci w powietrzu.

 

W trakcie hodowli domowej, należy chronić ją przed przegrzaniem to warunek konieczny kwiaty szczecin. Podlewać powinno się na tyle często żeby cały czas utrzymywała się wilgoć w jej podłożu, czyli w ziemi to najważniejsza sprawa dla długotrwałego jej powodzenia, przesuszenie grozi nieodwracalnymi skutkami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Gwiazda betlejemska
Nick: