Dodany: 2012-07-05 08:18:52

 

Grubosz srebrzystyKwiaty mają różną postać i kształt, potrafią przybierać naprawdę wiele postaci o mniejszym lub większym stopniu. Kwiaty mogą być bardzo zróżnicowane i piękne zarazem jedno nie przekreśla drugiego, jednym z ciekawszych kwiatów odbiegających od standardowej formy są np. grubosze a w ich gronie możemy namierzyć grubosza srebrzystego.

 

To niesamowita roślina o bardzo intrygującym wyglądzie wskazuje pracownik kwiaty szczecin ma grube zielone liście które wyglądają nieco jak płatki roślina przypomina nieco niektóre odmiany kaktusa. Jest to roślina doniczkowa, grube liście są wynikiem magazynowania w nich wody w dużych ilościach co przekłada się na sporę zdolności do wytrzymanie w trudnych warunkach i bez wody przez długi czas.

 

To cenna zaleta dzięki temu grubosz srebrzysty jest łatwy w utrzymaniu i hodowli co przynosi mu wielu zwolenników i sprzymierzeńców o różnych charakterach i zainteresowaniach wyznaje szef kwiaty szczecin. Floryści z kwiaty szczecin polecają go zwłaszcza amatorom ogrodnictwa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Grubosz srebrzysty
Nick: