Dodany: 2012-07-05 08:25:21

 

Wilczomlecz tróżebrowyNie wszystkie rośliny doniczkowe mają typowy standardowy wygląd. Niektóre różnią się istotnie od typowych upraw doniczkowych, nie wyglądają nawet jak domowe rośliny, ale raczej jak drapieżne, agresywne egzotyczne kwiaty.

 

Jedną z takich jest wilczomlecz trójżebrowy, chętnie uprawiany w kwiaty szczecin. W kwiaty szczecin możemy znaleźć bardzo wiele popularnych i ciekawych upraw a trójmlecz bez wątpienia się do nich zalicza. Jako roślina jest on trujacy, konkretnie jak przyznają eksperci z kwiaty szczecin jego mleczko stąd tez nazwa, rośnie w tróżebrowych połączeniach uprawnych i ma się bardzo dobrze, wygląd ma zbliżony do kaktusów, łatwo jest go z nimi pomylić nie ulega wątpliwości zdradza szef kwiaty szczecin.

 

Akurat trójżebrowy wilczomierz jest łatwiejszy w uprawie i utrzymaniu, lubi słoneczne stanowiska i temperaturę z przedziału 18-25 stopni Celsjusza na lato w zimę z przedziału 12-15 stopni Celsjusza. Jego wzrost przebiega i następuje bardzo szybko wyznają specjaliści z kwiaty szczecin, jego wzrost może dojść do 2 metrów wysokości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wilczomlecz tróżebrowy
Nick: