Dodany: 2012-07-05 08:40:54

 

HiacyntRodzina roślin cebulowatych jest niezwykle obszerna i duża znajdziemy w niej wiele odpowiadających nam kwiatków takich jak np. hiacynt. Nie jest to spora roślina osiąga zaledwie 30 cm wysokości wyznaje pracownik kwiaty szczecin.

 

Jest on wieloletnią rośliną której cebulki mieszczą się w przedziale od 4-6 cm wielkości, są wyposażone w łuskę, wyraża się dodatkowo groniastymi kwiatami, zwartymi i rozpulchnionymi wyposażonymi w 12 do 35 kwiatów. Najlepiej znane gatunki hiacyntów to z pewnością: Prins hendrik jasnożółty, Maria chrisitna w kolorze brzoskwiniowym,, Mulberry rose różowy, Carnegia biały, Defts Blade jasnoniebieski, Jan bos czerwony, Lady derby niebiesko fioletowy, Pink Pearl biały.

 

To tylko część bardzo złożonej i bogatej plejady wyznaje niezdecydowany szef kwiaty szczecin. Hodowla i uprawa hiacyntów to dobre zajęcie hobbystyczne i dla amatorów hodowli roślin zaznaczają szefowie kwiaty szczecin. Mamy całą menażerię kwiatów, do wyboru i koloru najlepiej jest wybrać takie hiacynty które najlepiej komponują się z naszymi dotychczasowymi uprawami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Hiacynt
Nick: