Dodany: 2012-07-05 08:43:02

 

AnturiumAnturium jest jedną z lepszych i bardziej znanych roślin doniczkowych nadających się do hodowli domowego, uprawianie anturium jest jedną z powinności leżących w kwestii pracowników kwiaty szczecin.

 

Jest to roślina egzotyczna z rodziny obrazkowatych z łaciny Araceae, wywodzi się z tropikalnych lasów Ameryki Południowej rosną jako epifity na korze drzewa zaznaczają eksperci z kwiaty szczecin. Kwiaty występują w kolorze czerwonym, różowym, kremowobiałym, lub jasnozielonym, a coraz częściej nawet wielobarwne. To wszystko przynosi anturium rzesze fanów na całym świecie podkreślają floryści kwiaty szczecin. Liście ma owalne lub w kształcie sercowatym, lekko śliskie, opadające ku dołowi.

 

Okres wegetacji anturium przypada na marzec i wrzesień a więc jest zdecydowanie długi, podkreśla etatowy ogrodnik kwiaty szczecin. Niestety anturium do rośnięcia potrzebuje gorącej szklarni lub lesie tropikalnym inaczej nie możemy liczyć na dobre przyjęcie się rośliny w naszym klimacie dodają eksperci kwiaty szczecin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Anturium
Nick: