Dodany: 2012-07-05 08:54:10

 

SkrzydłokwiatSkrzydłokwiat to nietypowa roślina pięknie wyglądająca w zaciszu naszego domu, swoją nazwę zawdzięcza kwiatom które są zawsze otoczone dwoma liśćmi ze stron i wygląda to tak jakby kwiat miał skrzydła. Kwiaty rośliny są długie, podłużne i białe, to ich dominujące cechy w każdym wymiarze.

 

Warto zwrócić na to uwagę, bo efekty nadal będą oszałamiające. To prosta w uprawie roślina doniczkowa, nie jest wymagająca podkreśla pracownik kwiaty szczecin. Potrzebuje ciepłego pomieszczenia z dużą wilgotnością powietrza a latem musimy pamiętać o obfitym podlewaniu, tak żeby w podłożu utrzymywała się stała wilgotność opisuje temat pracownik kwiaty szczecin.

 

W zimę powinniśmy podlewać ją umiarkowanie do ziemi dodać torfu i próchnicy wtedy będzie rosła jak szalona, co daje szefowi kwiaty szczecin niemałą satysfakcję i radość z hodowli. Skrzydłokwiat ma dekoracyjne liście i kwiaty, w naturze spotkamy go w rejonach lasów tropikalnych obu Ameryk. Mimo licznych odmian wszystkie zachowują zielony kolor przez okrągły rok co jest ich znakiem rozpoznawczym wyznaje szef kwiaty szczecin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skrzydłokwiat
Nick: