Dodany: 2012-07-05 09:13:59

 

Strelicja królewskaStrelicja królewska nie jest z pochodzenia królową, ale ma nieco wspólnego z monarchią, łączy ją, to że nazwano ją tak na cześć żony króla Anglii w osobie Jerzego III.

 

Na świecie większą karierę robi jako rajski ptak, tą nazwę z kolei zawdzięcza przede wszystkim swojemu wyglądowi stojącym płatkom, długim pociągłym, smukłym, a przez to mocno charakterystycznym i bardzo ciekawym dodają specjaliści z kwiaty szczecin. Ze względu na swój ponadprzeciętny i niezwykły wygląd używa się jej nie tylko do dekoracji ogrodów, ale i poboczy dróg, rond, autostrad i rowerów podaje specjalista kwiaty szczecin. Dobrze czuje się w ciepłym klimacie i rewelacyjnie się tam przyjmuje, szybko reaguje na wszystkie skoki temperatury i nie da się tego obejść.

 

Naturalnie można ja spotkać w Afryce bardzo lubi gorące i ciepłe klimaty toteż trudno jest wyhodować ją do standardowych rozmiarów w naszym klimacie podkreśla florysta kwiaty szczecin. Dobrze jest uprawiać ją jako roślinę doniczkową wówczas najłatwiej jest ją uprawiać i można wystawić ja w dowolnej ekspozycji na słońce dodają szefowie kwiaty szczecin..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Strelicja królewska
Nick: