Dodany: 2012-07-13 09:05:35

 

Czy warto budować mostki w ogrodzieProjekty ogrodowe mają wiele do zaoferowania swoim klientom, podstawowym ich celem jest spełnianie ich oczekiwań. Nie chodzi tu tylko o funkcjonalność czy estetykę chodzi też o dopasowanie elementów i dobranie proporcji w ogrodzie.

 

To trudne zadanie i wymaga czasu. Powszechnie panująca modą w ogrodnictwie jest moda na oczka wodne, stawy itp. jedna moda rodzi drugą modę na mostki w tym wypadku. Mostek jest tu tylko dekoracją nie jest to miejsce do pokonywania przeszkód wodnych żadne projekty ogrodów lublin tego nie ujmują. Mostek nad oczkiem wodnym ma za zadanie budować nastrój w ogrodzie, ma być atrapą stworzoną tylko dla jednego celu, buduje nastrój ma robić wrażenie.

 

Mostki ogrodowe dług nie wyjdą z mody tak jak nie wychodzą z niej oczka wodne. liczne projekty ogrodów lublin uwzględniają proporcje jakie muszą być zachowane pomiędzy mostkiem a oczkiem wodnym, właściwe proporcje względem oczka wodnego i samego ogrodu oraz roślin które się w nim znajdują są nie mniej ważne niż sam ogród. Większość osób decyduje się na gotowe projekty ogrodów lublin z zaprojektowanymi już mostkami..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy warto budować mostki w ogrodzie
Nick: